<

Şortlu kıza dayak iddiası yalan çıktı

Şortlu kıza dayak iddiası yalan çıktı

Son üç gündür medyada yer alan "voleybolcu kıza kısa şort dayağı"nın arkasından çok daha farklı bir hikaye çıktı
Beşiktaş kadın voleybol takımının alt yapı oyuncularından N.İ. nin, İETT otobüsünde şort giydiği için dayak yediği iddia edilmişti.
On5yirmi5.com dan Arzu Erdoğral ın haberine göre olay tamamen farklı gelişti. Görgü tanıklarının anlattıklarına göre tartışma devam ederken özür dileyen yolcuya tokat attığı ve sonrasında ise arbede çıktığı yönünde.
Üzerinde basketbol sporcularının giydiği bir şort bulunan genç kızın, bacaklarını önündeki boşluğa doğru uzattığı, erkek yolculardan birinin ise yanından geçerken önce uzattığı ayaklarına vurduğu, ardından da otobüste birçok boş yer varken genç kızın yanına oturduğu ve kendisini tartakladığı iddia edilmişti.
Basında Ramazan ayında özellikle bu tür haberleri gerçeğinden çarpıtarak yapmayı adet haline getirenler ile birlikte Twitter da da" o hayvanı bulun" kampanyaları başlatıldı. Sosyal paylaşım sitelerinde haberleşen bayan voleybolcular ise, şortlarını giyip,13 Ağustos Cumartesi günü saat 14.00 te Kadıköy de Beşiktaş iskelesinde buluşacaklar. Vapurla Beşiktaş a geçecek bayan voleybolcular, oradan da N.İ. nin tacize uğradıgı ve dayak yediği iddiası doğrultusunda olayın gerçekleştiği İETT hattına topluca binecekler.
On5yirmi5.com internet sitesinin haberine göre otobüs şoförünün iddiaları ise yine "özel servis" haberleri akla getirdi. Bizzat görgü tanığı olan İETT şoförünün anlattığına göre olayın doğrusu şöyle gelişti: Arbede çıkınca aracı durduran şoför kavga edenlerin yanına gidiyor. Şoförün burada ne oluyor? Diye sormasının ardından vatandaşlar ise "Bayan oturduğu yerden ayağını otobüsün ilerleme boşluğuna doğru uzattı. Darüşşafaka durağından binen 3 yolcu da bayanın ayağına takıldı. Ayağına takılan yolcu özür dilemesine rağmen bayan tartışmayı sürdürdü. Tartışma devam ederken üstelik özür dileyen yolcuya tokat attı ve sonra arbede çıktı" ifadelerini kullanıyor.
İETT şoförünün kendisine Ne yapalım diye sorması ve İsterseniz karakola çekeyim isterseniz polis çağıralım demesinin ardından ise N.İ. aracı terk ediyor.
Basında yer alan haberlerde ise N.İ., bir sonraki gün karakola giderek şikayetçi olacağını söylüyor. Ancak kendisiyle kimsenin ilgilenmediğini iddia eden İ., darp raporu almak için gittiği hastaneden de rapor alamadığını belirtiyor.
N.İ nin yaşadığını iddia ettiği olayın Ramazan ayından önce gerçekleşmesi ve Ramazan ın başladıktan çok sonra medyaya yansıtması dikkat çekti. Haber Kaynağı dunyabulteni.net Şortlu Voleybolcu Kıza Dayak Eklenme Tarihi : 28/08/2011Şortlu Voleybolcu Kıza Dayak

Şortlu Voleybolcu Kıza Dayak

Beşiktaş kadın voleybol takımının alt yapı oyuncularından Nurcan İbrahimoğlu, İETT otobüsünde şort giydiği için dayak yedi.(posta)...Polis şortlu kıza saldıranın peşinde! Otobüste saldırıya uğrayan Nurcan, emniyeti harekete geçirdi.(gazetevatan)...Şortlu kıza dayak iddiası yalan çıktı.(dunyabulteni)... ... Eklenme Tarihi : 28/08/2011


HABERİ OKU Şampiyon kızları kutlarken yalan haberi referans yaptı!

Şampiyon kızları kutlarken yalan haberi referans yaptı!

Eklenme Tarihi : 28/08/2011 samanyoluhaber.com

Bekir Coşkun bu sefer yuh dedirtti

( 28/08/2011 ) ( rotahaber.com )

İett şoförü sağa çekip ezan okumuş!

( 28/08/2011 ) ( m.haber7.com )

Şortlu kıza dayak haberi ve düşündürdükleri

( 25/08/2011 ) ( yenisafak.com.tr )

Şortlu kız dayak yememiş, tokat atmış!

( 24/08/2011 ) ( haber5.com )

Bu Senenin Malzemesi Şortlu Kız Vakası

( 24/08/2011 ) ( sevgistanbul.com )

Otobüsteki şortlu kız meydan muharebesi

( 24/08/2011 ) ( cnnturk.com )

Şortlu kız haberlerine sert yazı!

( 24/08/2011 ) ( derinkulis.com )

Ulusalcıların ramazan romansı

( 24/08/2011 ) ( radikal.com.tr )

Bu hayvanı bulun gazeteciliği

( 24/08/2011 ) ( stargazete.com )

Voleybolcu kıza şort dayağı

( 24/08/2011 ) ( posta.com.tr )

Polis şortlu kıza saldıranın peşinde!

( 24/08/2011 ) ( haber.gazetevatan.com )

Otobüste dayak yiyen voleybolcu kıza şortlu destek!

( 24/08/2011 ) ( medyafaresi.com )

Voleybolcuya şort dayağı

( 24/08/2011 ) ( gercekgundem.com )